“Pandemi İle Nasıl Başa Çıkacağız?” adlı seminerde İnsan Kaynakları Sıstem ve Kariyer Danışmanı, İCF/ ACC Akredite Koç Berna Gürsel’i konuk ettik.

Pandemi sürecinde zamanı nasil verimli kullanirız? İnsan Kaynaklari Danışmanı Serap Demir anlattı.

Sağlık Sektörün de İşe Alım Süreci ” konusunun incelendiği  seminerin konuğu Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa İnsan Kaynakları Sorumlusu Lokman Tosun’du.

“işe başvuru süreci, mülakatta neler yapılmalı ve özgeçmiş nasıl hazırlanmalı” konuların da  İ.K. profesyoneli ,eğitmen,yazar   Sinem Işık’ın bilgi ve tecrübelerini dinledik.

“İş Arama ve Özgeçmiş Hazırlama” adlı seminerde İnsan Kaynakları Sistem ve Kariyer Danışmanı, ICF/ACC Akredite Koç Berna GÜRSEL’i konuk ettik. Öğrencilerimize iş arama süreci ve özgeçmiş hazırlama hakkında bilgiler veren seminerin moderatörü Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’dı.

Şişli Meslek Yüksekokulu Kariyer Merkezinin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Eğitmen ve Kariyer Koçu Zuhal Yiğit. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen seminerin konusu ise Her Yaşta ve Tüm Çalışanlar İçin Kariyer Yönetimi.
Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Ebebek İnsan Kaynakları Direktörü Nisa Dizdar oldu.
Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Dr. Abdülrezzak Çil idi. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğünde geçen seminerin konusu “Kariyer Kararsızlığı Nasıl Giderilir?” oldu.

Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Sosyal Marka ve İçerik Stratejisti İlkim Kocamaz’dı. “Sosyal Medya Kariyer İçin Nasıl Kullanılmalı?” konulu seminerin moderatörü Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’dı.

Şişli Meslek Yüksekokulu Kariyer Merkezinin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. İnsan Kaynakları Grup Müdürü Ahmet Koşkan’dı. Ahmet Koşkan’ın CV hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktalar ve iş mülakat süreçleri ile ilgili bilgilerini paylaştığı seminerin moderatörü Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’dı.

Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu İnsan Kaynakları Danışmanlı Başar Anar’dı.