Sektör Buluşmaları: MYO İşbirliği ve İstihdam

Değerli Sektör Temsilcileri, Meslek Yüksekokullarının (MYO'ların) istihdama katkısını artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz Kapasite Geliştirme Toplantılarına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde gerçekleştirilecek bu toplantılar, sektörler arası iş birliğini güçlendirmeyi ve MYO öğrencilerinin staj ve istihdam olanaklarını genişletmeyi hedeflemektedir. Toplantılarımızda, projemizin çıktıları ve faaliyetleri hakkında detaylı

Yayınlanma Tarihi:

7 Haziran - 00:00

End

Değerli Sektör Temsilcileri,

Meslek Yüksekokullarının (MYO’ların) istihdama katkısını artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz Kapasite Geliştirme Toplantılarına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde gerçekleştirilecek bu toplantılar, sektörler arası iş birliğini güçlendirmeyi ve MYO öğrencilerinin staj ve istihdam olanaklarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Toplantılarımızda, projemizin çıktıları ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgi paylaşılacak olup, katılımcılar arasında iş birliği fırsatları değerlendirilecektir. Eğitim koordinatörümüz, proje kapsamında elde edilen sonuçları ve gelecekteki hedeflerimizi siz değerli katılımcılarımızla paylaşacaktır.

Toplantı Detayları:

  • Şehirler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa
  • Katılımcı Sayısı: Her toplantı için en az 50 kişi
  • Süre: Bir gün
  • Yer: Şehir merkezlerindeki 4 yıldızlı oteller
  • Konaklama: Konaklama yapılmayacaktır

Bu önemli etkinlikte sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Katılımınız, MYO’ların iş dünyasıyla olan bağlarını güçlendirmek ve öğrencilerimizin kariyer olanaklarını artırmak açısından büyük önem taşımaktadır.

Lütfen katılımınızı teyit etmek ve detaylı bilgi almak için sislimyo.fow@gmail.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz. 

Saygılarımızla,


Yayınlanma Tarihi:

7 Haziran

MORE DETAIL

MASLAK YERLEŞKEMİZ

Maslak Mh. Atatürk Otosanayi Sitesi 55. Sk. No:2 Maslak / İSTANBUL

T:0850 474 7868
F:+90 212 250 95 53
M:info@sisli.edu.tr
M:ogrencidestek@sisli.edu.tr
Kep Adresimiz:sislimyo@hs01.kep.tr

ESENTEPE YERLEŞKEMİZ

Esentepe Mh. Büyükdere Cd. No:100
34394 Şişli / İSTANBUL

T:0850 474 7868
F:+90 212 250 95 53
M:info@sisli.edu.tr
M:ogrencidestek@sisli.edu.tr
Kep Adresimiz:sislimyo@hs01.kep.tr
TOP