Sevgili Öğrenciler,
 
Göstermiş olduğunuz başarı ve yaptığınız doğru tercihle artık siz de İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu ailesinin bir üyesi oldunuz. Okulumuzu tercih ettiğiniz ve başarılı bir geleceğe ilk adımı attığınız için sizleri içtenlikle kutlarım.

Şişli Meslek Yüksekokulunun akademik ve idari tüm personeli her zaman yanınızda olacak ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır. Okulumuz, yenilikçi vizyonu, geniş perspektifi, öğrenci odaklı eğitim anlayışı ve dinamik öğretim kadrosuyla modern dünyanın beklentilerini karşılayacak yetkinlik düzeyindeki 26 farklı programla mesleki eğitim imkânı sunmaktadır.

Küreselleşen dünyada sınırların kalkmasıyla bilgiye çok çabuk ulaşılmakta ve ulaşılan bilginin doğruluğu ve niteliği daha da önem kazanmaktadır. Bu gerçeğin bilincinde olarak sunduğumuz eğitim olanaklarıyla sizleri alanınızda uzman bireyler haline getirecek ve bir adım önde olmanızı sağlayacağız.

Değerli öğrencilerimiz gerek eğitim gerekse meslek yaşamınız süresince her zaman İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu ailesi olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyor ve sizleri sevgiyle kucaklıyorum. Yüksek öğrenim yolculuğunuzda başarılı olmanın çok çalışmaktan geçtiğinin bilinciyle seçtiğiniz yolun açık, yaşantınızın anlamlı ve mesleğinizin başarılarla dolu olmasını diliyorum.

Ailemize HOŞ GELDİNİZ.

Öğr. Gör. Leyla Anıl Göl