aday.sisli.edu.tr için tıklayın

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İLAN DUYURUSU

            Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Web sayfasında aşağıda belirtilen Programlara Öğretim Elemanı alımı için 10 Mart 2017 (Cuma)  tarihinde ilanımız yayımlanmıştır.

            İstekliler, aşağıdaki “ Müracaat Dilekçesi” ve “Öğretim Elemanı Başvuru Formu”nu doldurup şahsen veya posta yoluyla müracaat edebilirler. Elektronik posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İLAN NO

PROGRAMI

ÜNVANI

KADRO SAYISI

ÖZEL ŞARTLAR

1016252

Ameliyathane Hizmetleri

Öğr.Gör.

1

Tıp Fakültesi mezunu olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ya da “Hemşirelik”, “Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri” veya “Acil Yardım ve Afet Yönetimi” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016253

Ameliyathane Hizmetleri

Öğr.Gör.

2

Tıp Fakültesi mezunu olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ya da “Hemşirelik”, “Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri” veya “Acil Yardım ve Afet Yönetimi” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016254

Elektronörofizyoloji

Öğr.Gör.

1

Tıp Fakültesi mezunu olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ya da “Fizyoterapi ve Rehabilitasyon”, “Hemşirelik” veya “Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016255

Elektronörofizyoloji

Öğr.Gör.

2

Tıp Fakültesi mezunu olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ya da “Fizyoterapi ve Rehabilitasyon”, “Hemşirelik” veya “Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016257

Görsel İletişim

Öğr.Gör.

1

“Görsel İletişim Tasarımı”, “Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı” veya “Görsel İletişim” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016258

Görsel İletişim

Öğr.Gör.

2

“Görsel İletişim Tasarımı”, “Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı” veya “Görsel İletişim” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016259

İç Mekan Tasarımı

Öğr.Gör.

1

“İç Mimarlık”, “Mimarlık” veya “İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016260

İç Mekan Tasarımı

Öğr.Gör.

2

“İç Mimarlık”, “Mimarlık” veya “İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016261

İnşaat Teknolojisi

Öğr.Gör.

1

“İnşaat Mühendisliği” lisans mezunu olup İnşaat Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016262

İnşaat Teknolojisi

Öğr.Gör.

2

“İnşaat Mühendisliği ”lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016263

Odyometri

Öğr.Gör.

1

Tıp Fakültesi mezunu  olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ya da “Fizik”, “Odyoloji” veya “İşitme Engelliler Öğretmenliği” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup,  bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016264

Odyometri

Öğr.Gör.

2

Tıp Fakültesi mezunu olmak olup alanında en az 2 yıl deneyimli olmak . Ya da “Fizik”, “Odyoloji” veya “İşitme Engelliler Öğretmenliği” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup,  belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016265

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Öğr.Gör.

1

“Havacılık Yönetimi”, “Hava Trafik Kontrol” veya “Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016266

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Öğr.Gör.

2

“Havacılık Yönetimi”, “Hava Trafik Kontrol” veya “Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

1016267

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Öğr.Gör.

1

“Havacılık İşletmeciliği”, “Lojistik Yönetimi”, “Seyahat İşletmeciliği”, “Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği” “Ulaştırma ve Lojistik” veya “Uluslararası Lojistik” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinden veya “İşletme” alanından tezli yüksek lisans mezunu olmak.

1016268

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Öğr.Gör.

2

“Havacılık İşletmeciliği”, “Lojistik Yönetimi”, “Seyahat İşletmeciliği”, “Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği” “Ulaştırma ve Lojistik” veya “Uluslararası Lojistik” bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla lisans sonrasında alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.

 

SINAV TAKVİMİ:

Duyuru Başlama Tarihi: 10 Mart 2017  Cuma    

Son Başvuru Tarihi24  Mart 2017  Cuma     

Ön Değerlendirme Sonucu İlan Tarihi: 25 Mart 2017 Cumartesi     

Sınava Giriş Tarihi: 27 Mart 2017  Pazartesi         

Sonuç Açıklama Tarihi: 28 Mart 2017 Salı

 

 

İSTENİLEN BELGELER:

 1. Müracaat Dilekçesi
 2. Öğretim Elemanı Başvuru formu
 3. Ayrıntılı Özgeçmiş ( Yök Formatlı )
 4. Lisans ve varsa Yüksek Lisans, Doktora belgesinin aslı ya da onaylı örneği
 5. Lisans transkript belgesinin aslı ya da resmi kurumlarca onaylı örneği
 6. ALES sonuç belgesi(Tıpta uzmanlığını veya doktorasını tamamlamış olanlar muaftır)
 7. Ales muafiyeti için varsa 31.07.2008 tarihinden önce görev yapılan Yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi
 8. İlanda başka bir ifade yoksa lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 yıllık iş tecrübe belgesi ve/veya hizmet belgesi. (YÖK’ün 08.01.2009 tarih ve 127-721 sayılı yazısı gereğince tezli yüksek lisans mezunu olanlarda aranmaz)
 9. Nüfus cüzdanı  fotokopisi
 10. Nüfus Cüzdanı  Sureti
 11. Son iki  ayda çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
 12. Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğuna dair belge
 13. Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurtdışında tamamlayan adaylar için, Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış denklik belgesinin onaylı örneği.
 14. Adli  Sicil  Evrakı
 15. İkametgah Evrakı   

 

NOT-1: ÖN DEĞERLENDİRME VE KESİN SONUÇLAR MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ WEB ADRESİNDE  (www.sisli.edu.tr) YAYINLANACAK OLUP,  BU AYNI ZAMANDA TEBLİGAT NİTELİĞİNDE OLACAKTIR. AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.  

NOT-2:POSTA YOLU İLE MÜRACAAT EDEN ADAYLARDAN, BAŞVURU DOSYASI MÜRACAAT TARİHİ SONUNA KADAR ULAŞMAYAN VE EKSİK BELGESİ OLAN ADAYLARIN BAŞVURULARI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

 MÜRACAAT ADRESİ:

TC. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu

İnsan Kaynakları Birimi, (5. Kat)

Esentepe  Mahallesi, Büyükdere  Caddesi, No:100,  Esentepe  ŞİŞLİ  İstanbul

444 78 68  Dahili 120