BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ DERSİ MUAFİYET SINAVI

 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu’na kayıt olan Birinci ve  İkinci Öğretim öğrencilerimizin (BİL1001, BİL1002) Bilgi İletişim Teknolojisi dersi muafiyet sınavı 27 Eylül Salı 2016 günü, saat 17:00’de gerçekleştirilecektir. Sınava girecek olan öğrencilerimizin söz konusu tarihte, sınav saatinin 15 dakika öncesinde sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Öğrencilerimizin hangi derslikte sınava gireceği aşağıdaki listelerde belirtilmiştir.

Geçtiğimiz sene isteğe bağlı hazırlık sınıfını okuyan öğrencilerimiz muafiyet sınavına girebilirler. Aşağıdaki listenin en altında sınava girecekleri derslik belirtilmiştir.

ESENTEPE YERLEŞKESİ

Öğrenci No

Ad-Soyad

Program

Derslik

161032019

ALİ OSMAN ÇOBAN

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032011

BARIŞ ATAKAN KILIÇOĞLU

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032007

ERHAN AYKUT

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032002

MURAT HAYDAN

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032014

MURAT ŞEN

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032022

ONUR YÖRÜK

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161032001

YUSUF KILINÇ

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

5. KAT, D-504

161033003

FEYYAZ YÜKSELCİ

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033017

MEHMET SARIKAYA

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033008

MELİH ÇAKIR

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033016

ÖNCEL BAŞAR BİKLİÇ

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033013

ÖZGÜN HALLAÇ

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033006

UMUTCAN GÜL

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161033001

ZEYNEL GEZİCİ

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi (İÖ)

5. KAT, D-504

161042018

AYLİN BÜYÜKYÖRÜK

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042002

BETÜL HACICAFEROĞLU

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042025

DUYGU SUKAN

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042017

Elif Nur KUVAN

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042011

İLKNUR MUTLU

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042027

KİYMET ÇİFTÇİ

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042016

MÜGE AKTEPE

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042020

RUKİYE ÖCAL

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042019

SELİN KAYA

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161042024

ŞEYMANUR ÇAKIRCA

Diş Protez Teknolojisi

5. KAT, D-504

161024030

Şeymanur KIZILAY

Fiyoterapi

5. KAT, D-504

161024039

AYŞE POLAT

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024026

BESTE NUR TAPAR

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024048

BÜŞRA TEKİN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024061

Cansel KILIÇASLAN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024025

CEREN DINGAZ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024010

DİLAN COŞKUN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024003

DURMUŞ SELİM ŞAHİN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024047

Esra Nur ARAT

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024060

Eylem MEMİŞ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024014

Eyyüp DİNEK

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024068

FATİH CAN SEZGİN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024051

FERDETTİN EKŞİ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024023

FURKAN EREN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024053

FURKAN ÖZMEN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024024

GİZEM KAHYAOĞLU

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024008

GÖZDE ÇAKMAK

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024034

GÜLŞAH ÖZEL

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024007

HATİCE KILIÇ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024005

HATİCE KUZUCU

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024006

İnanç KAÇMAK

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024067

Kadir YALÇIN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024065

MELİKE TUĞBA USLU

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024027

Muammer TİLKİ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024031

MUSTAFA BAŞ

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024017

ONUR KAŞKA

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024043

ORHAN COŞKUN

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024045

ÖMER ULAŞ EROL

Fizyoterapi

5. KAT, D-504

161024018

Özge KÖSE

Fizyoterapi

D-601

161024036

PINAR CAVDAR

Fizyoterapi

D-601

161024069

SADULLAH FİLİZ

Fizyoterapi

D-601

161024015

SEMİH TAMER

Fizyoterapi

D-601

161024041

SERAP AKSOY

Fizyoterapi

D-601

161024055

SİNAN AKYOL

Fizyoterapi

D-601

161024064

Şeyma ORAN

Fizyoterapi

D-601

161029035

AHMET CAN DENİZ

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029033

ALİ KANATA

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029017

ALYE ALPKAYA

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029014

BÜŞRA DEMİR

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029038

DOĞUKAN AVCİ

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029003

DURAN AYCAN

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029043

EMİNE KORKMAZ

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029052

ENİS ŞENGÖNÜL

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029024

GAMZE ALTINTAŞ

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029025

GAMZE UÇAK

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029036

GÜLAY MERVE YANKAÇ

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029044

GÜLSÜM ÖZDEMİR

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029005

HAMDİYE SALMAN

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029051

HAMİDE SELİN ÇOBAN

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029020

HATİCE ÇİL

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029009

İSMETCAN ARDA EKİM

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029045

NAZİRE KATRANCI

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029047

OĞUZHAN KODAL

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029048

ONUR AKSOY

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029016

ÖMER ÖZMEN

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029030

ŞEVVAL IŞIK

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029019

ŞEYDANUR ÇİL

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029022

ŞULE DAMLA ERCAN

Fizyoterapi (İÖ)

D-601

161029011

Mert AKBAŞ

Fizyoterapi İÖ

D-601

161029006

Yağmur YETGİN

Fizyoterapi İÖ

D-601

161019006

AHMET ERSANCAN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019011

BAYRAM VURMAZ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019023

BERKAY HÜSEYİN KOÇ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019046

BEYZA KATIKCI

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019064

BOZAN GÜL

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019065

BURAK ARSLAN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019072

BÜŞRA KAFALI

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019057

DAVUT ÇİVİLİ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019016

DELİL YILMAZ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019007

EBRU DİNÇER

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019066

ENES TAHA ÇEKEN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019055

ERTUĞRUL CELEP

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019038

ESRA İŞLEYEN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019015

EZGİ KILIÇ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019042

FADİME ZEYNEP TOPÇU

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019081

GAMZE YILMAZ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019077

GİZEM KERTİ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019010

HAMİT CAN KAVDIR

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019079

HAZAL GÜRÜMLÜ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019074

KAAN ORAKÇI

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019030

MAHMUT ZAHİT ÖNMEN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019067

MEHMET DEMİR

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019017

MEHMET TAYYİP YALÇIN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019060

MERAL ÖKSÜZ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019004

MERT AKTÜRK

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019082

MERT KARAKOÇ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019048

MUSTAFA NEHİRCAN ATABEK

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019062

MÜCAHİT ÇAĞRI ÇETİNKAYA

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019059

SEHER TAŞ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019022

SELAHATTİN GÜLDÜ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019044

SERHAT BİNGÖL

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019037

SİMGE NUR KÜLEŞ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019040

SİNEM ARKIN

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019085

SÜMEYRA GÖRÜNMEZ

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019083

TANER KOLTUK

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019075

ÜMİT KATOK

İlk ve Acil Yardım

D-601

161019021

ZAFER AYDIN KARA

İlk ve Acil Yardım

D-601

161028039

ALİM ZEYREK

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028064

AYFER ÇAĞLAR

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028048

AYSUN KAYA

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028022

BAHAR DEMİREL

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028053

BERFİN DİLAN YEŞİLÖZ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028025

CANSU TANIŞ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028069

CEREN SİNER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028015

CEVAHİR FEDAKAR

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028008

DENİZ KASIM ATAOĞLU

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028062

DEVRAN DAĞ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028040

ELİF GAMZE DİNÇ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-601

161028045

FATİH GÜLER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028030

HASRET GÜLER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028033

HİLAL DİNLEMEZ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028029

İZZETTİN ÖZTÜRK

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028068

KEREM ELDENER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028041

KEREM ÖZEKİNCİ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028035

MEHMET ASLAN

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028004

MİRAÇ ARICI

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028044

MUHAMMET MURAT ÖZDEMİR

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028067

NURCAN DELER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028061

OSMAN KÜŞCÜ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028013

ÖMER BALCI

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028042

RECAİ PIÇAK

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028058

SERKAN GÜLER

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028059

SÜLEYMAN ADMİŞ

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028028

YİĞİTCAN POLAT

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028026

YUNUS EMRE ADAKLI

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028065

ZEHRA YETİŞEN

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028001

ZEYNEP KARTAL

İlk ve Acil Yardım (İÖ)

D-604

161028043

Atakan ÖZTURNA

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028003

Baran KOÇ

ilk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028046

Deniz KAYA

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028018

Eda ÇETİN

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028050

Edip ALTUNER

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028033

Hilal DİNLEMEZ

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028038

Metin GÜNER

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028054

Nur Sultan AYDEMİR

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028023

Serhat DELEN

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161028055

Yakup ÇETİN

İlk ve Acil Yardım İÖ

D-604

161006020

BARIŞ TURMUŞ

Mimari Restorasyon

D-604

161006023

BERFİN TEOMAN

Mimari Restorasyon

D-604

161006007

BERKAY EKSİLMEZ

Mimari Restorasyon

D-604

161006001

BEYZA TUNÇ

Mimari Restorasyon

D-604

161006012

DENİZ ARAN

Mimari Restorasyon

D-604

161006005

DİLARA BALIKÇI

Mimari Restorasyon

D-604

161006017

DİLARA ŞEVVAL KALEBAŞ

Mimari Restorasyon

D-604

161006011

ESRA DEMİRTAŞ

Mimari Restorasyon

D-606

161006041

FATİH KOÇOĞLU

Mimari Restorasyon

D-606

161006010

GİZEM KESMELİ

Mimari Restorasyon

D-606

161006033

GÖKHAN AKÇARDAK

Mimari Restorasyon

D-606

161006004

MELİH ATASOY

Mimari Restorasyon

D-606

161006037

MELİKE ŞEKER

Mimari Restorasyon

D-606

161006046

MESUT ATBAŞ

Mimari Restorasyon

D-606

161006008

PINAR GEDİKLİ

Mimari Restorasyon

D-606

161006038

RIDVAN ÇADİRCİ

Mimari Restorasyon

D-606

161006030

SELÇUK ALTAŞ

Mimari Restorasyon

D-606

161006026

ŞEYDA ATEŞ

Mimari Restorasyon

D-606

161006045

ŞULE MİNE TOPALOĞLU

Mimari Restorasyon

D-606

161006013

UĞUR DALGIÇ

Mimari Restorasyon

D-606

161006029

YEŞİM TOPUZ

Mimari Restorasyon

D-606

161020020

ADEM BÖLÜK

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020036

AYKUT KORKMAZ

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020018

FATİH ERDEN

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020035

İLKE SAKARYA

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020012

İSMAİL KAYA

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020007

KEREM KİRAZCI

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020032

MELTEM YILMAZ

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020039

MERVE CEYLAN

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-606

161020023

OSMAN CENGİZ KEKEÇ

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-608

161020030

SAMET ÇELİK

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-608

161020033

SEDA SANKUR

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-608

161020028

YASEMİN AYDOĞDU

Mimari Restorasyon (İÖ)

D-608

161020016

Gülşen TOPCU

Mimari Restorasyon İÖ

D-608

161007046

BATUHAN GENİM

Moda Tasarımı

D-608

161007030

DUYGU NAR

Moda Tasarımı

D-608

161007053

ESRA KIVANÇ

Moda Tasarımı

D-608

161007036

EZGİ GÜLMEN

Moda Tasarımı

D-608

161007014

FEYZA OKKALI

Moda Tasarımı

D-608

161007026

GAMZE ALTUNTERİN

Moda Tasarımı

D-608

161007027

İLAYDA FEDAİ

Moda Tasarımı

D-608

161007049

KEVSER İDİK

Moda Tasarımı

D-608

161007035

KÜBRA HAPPANİ

Moda Tasarımı

D-608

161007004

MERVE ÇİÇEK

Moda Tasarımı

D-608

161007022

RABİA DİLAN TÜRKMEN

Moda Tasarımı

D-608

161007051

SEDA NUR KARAHAN

Moda Tasarımı

D-608

161007039

Senem BAŞ

Moda Tasarımı

D-608

161007006

SİMGE SERBES

Moda Tasarımı

D-608

161007044

ŞEVVAL DURUR

Moda Tasarımı

D-608

161007011

ÜMMİHAN ÖZCAN

Moda Tasarımı

D-704

161007028

YUSUF TAHA ÇUBUKÇUOĞLU

Moda Tasarımı

D-704

161021005

BUSE KANDEMİR

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161021021

ECEM ONUK

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161021002

ELİF AYDIN

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161021013

FİLİZ YETİM KÜÇÜKGENÇAY

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161021023

OYA ERCİYEŞ

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161021003

SEDA NAÇAR

Moda Tasarımı (İÖ)

D-704

161025032

ARZU KISA

Radyoterapi

D-704

161025019

ASLI DUMAN

Radyoterapi

D-704

161025011

CEMRENUR KÖLE

Radyoterapi

D-704

161025030

ÇİĞDEM KAYA

Radyoterapi

D-704

161025017

KÜBRA AKSU

Radyoterapi

D-704

161025018

MERVE SAATÇILAR

Radyoterapi

D-704

161025004

MEVLÜDE MELEK ERDAŞ

Radyoterapi

D-704

161025022

NEZAKET AKCA

Radyoterapi

D-704

161025012

NİGAR BAŞBOZKURT

Radyoterapi

D-704

161025014

ÖZGÜR ABA

Radyoterapi

D-704

161025020

ÜMİT DİYAR

Radyoterapi

D-704

161025028

ÜMİT İZGİ

Radyoterapi

D-704

161025027

YASİN BULUT

Radyoterapi

D-704

161025003

ZİHNİ ÇAKMAK

Radyoterapi

D-704

161026009

AHMET KALEMLİ

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026026

AHMET SEVİNÇLİ

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026015

EDA ULU

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026011

GÜLŞAH ATEŞ

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026008

HAVVANUR DEMİRCİOĞLU

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026004

HURİYE ER

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026022

İSMAİL HAKKI TANRIKULU

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026021

KİBAR GÜNEŞ

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026012

MELİKE TAŞÇI

Radyoterapi (İÖ)

D-704

161026005

Engin BAŞAR

Radyoterapi İÖ

D-704

161018014

AYCAN KOÇYİĞİT

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018018

ELİF BİR

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018016

GAMZE KARAKUŞ

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018007

GİZEM GÖKBAYRAK

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018019

GÜL NUR BARLAS

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018011

IRMAK ÇATIKKAYA

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018020

İREM NUR YANAR

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018036

MERAL ÖZKAYA

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018009

MİNE DOĞAN

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018005

NERMİN KARAGÖZ

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018025

SEÇİL ŞENOL

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018037

SEVTAP BODUR

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-704

161018028

Şevval BÜYÜKBARAN

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161018026

ŞEYMANUR AŞLAMACI

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161018027

ŞULE AKTAŞÖZ

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161018012

TUĞBANUR MUŞTU

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161018008

VERDA TARAGANO

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161018038

YAĞMUR KARACA

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri

D-705

161016015

CEYLAN ARSLAN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016027

KÜBRA BULUT

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016001

KÜBRA KAYA

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016031

KÜBRA KILIÇ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016006

MEHMET ACAR

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016003

SABRİYE SENA YANAR

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016038

SELİN ÇAY

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016004

SENA YAĞMUR

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016029

SENEM GÜN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016034

SÜMEYYE CİN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161016035

TUĞBA KIZILKAYA

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

D-705

161031007

ABDULLAH OSMAN YILMAZ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031024

AKİF DEMİRCİ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031017

BATUHAN YILMAZ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031035

BURAK GÜRLEYEN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031008

CUMALİ ÖVET

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031009

EMRAH ÇETİNKAYA

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031003

EYLEM MURAT

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031001

FATİH DUMLU

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-705

161031016

FERHAT DURMAZ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031033

GİZEM GÖLER

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031021

İZZETTİN KELEŞ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031034

MUSTAFA CAN ÖZYURT

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031026

OĞUZHAN ÇELİK

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031036

OKTAY USLU

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031020

SİMAY UZUN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031029

TUĞÇE TİLKİ

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)

D-708

161031042

Esra KARAÇOBAN

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ

D-708

161031023

Özlem DEMİR

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ

D-708

161031004

Yasemin KATRANCI

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ

D-708

161031011

Yunus Emre TOPAL

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ

D-708

161012024

ALPER SOYLU

Yaşlı Bakımı

D-708

161012020

ATİLLA ÇELİK

Yaşlı Bakımı

D-708

161012028

FATİH KAYA

Yaşlı Bakımı

D-708

161012015

GÖNÜL AKCAN

Yaşlı Bakımı

D-708

161012008

GÖZDE KÜÇÜKERTUNÇ

Yaşlı Bakımı

D-708

161012017

HALİL İBRAHİM AYAN

Yaşlı Bakımı

D-708

161012027

KENAN ÖZCAN

Yaşlı Bakımı

D-708

161012029

MAHSUM KAYA

Yaşlı Bakımı

D-708

161012013

MEHMET MİHDİ DERİN

Yaşlı Bakımı

D-708

161012022

SENA GÜNGÖR

Yaşlı Bakımı

D-708

161012011

ZEYNEP ABA

Yaşlı Bakımı

D-708

161013002

İLKNUR SEZER

Yaşlı Bakımı (İÖ)

D-708

161013011

MEHMET GÜZELER

Yaşlı Bakımı (İÖ)

D-708

161013005

MUHAMMET ENES ÇELİK

Yaşlı Bakımı (İÖ)

D-805

161013004

TOLGACAN DURAK

Yaşlı Bakımı (İÖ)

D-805

161013008

Nejvan YILMAZ

Yaşlı Bakımı İÖ

D-805

GEÇEN SENE İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK OKUMUŞ OLUP SINAVA GİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLER

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

D-805

 

 

 

 

MASLAK YERLEŞKESİ

Öğrenci No

Ad-Soyad

Program

 

161022003

ALİ DEMİR

Adalet

DERSLİK

161022046

ALİ KIRKIR

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022057

ALİ OĞUZ

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022009

AZİZ YUSUF ŞEKER

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022048

CENK ALTUĞ

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022043

EBRU YILMAZEL

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022058

EMİNE CANCI

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022007

EMİNE METİN

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022024

ESİN FIÇICI

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022028

FATİH SELİM MELEMEZ

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022051

GÖZDE SAMUR

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022041

HASAN YUNUS MAÇÇA

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022027

İLKNUR YALÇİN

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022020

MEHMET KOCABOĞA

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022049

MERYEM KASAP

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022033

MUHAMMET SELMAN AKBAŞ

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022047

OZAN ŞAYİR

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022044

OZAN YILMAZ

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022056

ÖZLEM BOYACI

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022054

SAHRA DİLAN ERKUL

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022055

ZEHRA KURT

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161022052

ZİYACAN UTKU

Adalet

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023041

ABDURRAHİM DEMİR

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023031

BÜŞRA İŞBİTİREN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023040

EDANUR SALMAN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023025

FATMA AYDIN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023044

GÜLSEREN ÖZÇELİK

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023047

HALİL ALTINTAŞ

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023009

KERİM ÖZGAN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023011

MELİKE MEMUR

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023038

MERT GÜNER

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-03-D

161023037

ONUR OKULMUŞ

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023017

ÖMER ÇAY

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023033

TUGAY ÖZGÜR AKGÜL

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023043

UMUT CAN KOCAMAN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023022

YUSUF BAHAR

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023005

ZEYNEP DUMAN

Adalet (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023045

Sema Nur IŞIK

Adalet İÖ

ZEMİN KAT, Z-04-D

161023030

Ülker KATİPOĞLU

Adalet İÖ

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001020

AHMET BİNGÖL

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001033

CANSU ÖZKUL

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001028

CENGİZ BAŞPINAR

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001025

DUYGU ÖZDAL

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001015

EBRAR SULTAN SAYKI

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001021

ECE ÇEPNİ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001038

EMİNE ULU

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001034

GAMZE ENGİNTEPE

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001035

GİZEM MENTEŞ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001002

HURİYE DANACI

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001024

MURAT AKGÜN

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001029

RIZA SÖNMEZ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-04-D

161001001

Seda EKİNCİLER

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161001040

SEMA VURAL

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161001039

SERKAN KAHVECİ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161001013

SİMGE AYDIN

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161001044

ŞEFİK GÜNEŞTAŞ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161001032

TOLGA YAZ

Bankacılık ve Sigortacılık

ZEMİN KAT, Z-05-D

161002002

ALPER ŞİRELİ

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-05-D

161002012

DENİZ ÇAĞLA AKTAŞ

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-05-D

161002014

FUNDA KOÇ ÜSTÜN

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-05-D

161002006

HASRET EKİNCİ

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-05-D

161002018

MEHMET BODUR

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004011

ALEYNA AKÇAY

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004064

AYBİKE MERVE KOÇER

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004063

BERNA ŞİMŞEK

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004009

BURCU YARAR

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004005

BÜŞRA AYDIN

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004012

BÜŞRA KİNSİZ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004058

ELİF AYDIN

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004008

ELİF NUR NART

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004004

ESMA SÜMER

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-05-D

161004057

EZGİ TEMİREL

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004043

GÖKÇENUR ASLANBAŞ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004056

HATİCE NUR SAĞLAM

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004031

KÜBRA NİSA KANBAK

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004025

LEYLA ALTUNBAŞ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004027

MELTEM GÜLER

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004029

MERVE ODABAŞ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004028

NUR ANDİBAY

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004052

RABİA ÇELİK

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004024

RABİA ÇİFTCİ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004018

RUKİYE TURSU

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004050

SELİN DURHAT

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004067

SENA TUĞÇE ÜNLÜ

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004074

ZELİHA YAŞAR KIZILARSLAN

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004010

ZEYNEP KAHRİMAN

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161004017

ZEYNEP KIZKIN

Çocuk Gelişimi

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005024

ASYA ÖZDELEN

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005060

AYŞE AKTAŞ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005081

CANSU KATIRCI

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005008

ÇAĞLA AVCI

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005069

DAMLA NUR TOKAÇ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005051

DURDANE AYÇA KARABULUT

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005061

DUYGU KILINÇ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005022

EZGİ BOZYAYLA

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005043

FİLİZ AYDIN

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005009

GÜLÇİN KORKMAZ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005040

MELİSA TÖRE

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005048

MERVE ÇELEBİ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005017

MERYEM TANRIKULU

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005083

MERYEM TAT

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-07-D

161005020

ÖZLEM TAŞ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005070

SEVİM ÖZBEY

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005056

SONGÜL ÇAĞLA DUMAN

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005037

SUNAY YILMAZ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005027

ŞEYMA TÜRK

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005011

TUANA KARADENİZ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005066

YASEMİN COŞKUN

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005079

ZEYNEP TATLISÖZ

Çocuk Gelişimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005074

Aslıhan NEBİOĞLUGİL

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005004

Buse YILMAZ

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005028

Damlanur ASLANTÜRK

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005080

Fadime ÇAYKARA

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005018

Gamze DURNA

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005047

Gülnur ÇİFTÇİ AKDENİZ

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005003

Hatice YILDIRIM

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005052

Hilal KUTLUER

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005033

Merve KUZUBAŞOĞLU

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005065

Nevin İTİK

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005082

Rabia AKKUŞ

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161005084

Semra TUNA

Çocuk Gelişimi İÖ

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034006

BAHAR HÜLYA VARDAR

Dış Ticaret

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034002

DOĞUKAN AYÇİÇEK

Dış Ticaret

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034011

FURKAN AYDOĞAN

Dış Ticaret

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034008

ÖMER FARUK AYDOĞAN

Dış Ticaret

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034001

ÖMER TALHA GÜNEY

Dış Ticaret

ZEMİN KAT, Z-09-D

161034009

İlker KORKMAZ

Dış Ticaret 

ZEMİN KAT, Z-09-D

161035004

DOĞAN ÇAĞLAYAN

Dış Ticaret (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161035008

ELİF TÜRK

Dış Ticaret (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-09-D

161036001

AYÇA ÜSTÜNDAĞ

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-09-D

161036005

BERAT ÇELİK

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-09-D

161036013

Ceylan VARDAR

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036018

DİLARA GÜRER

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036017

Elif AKKOYUN

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036023

Erdal BAŞ

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036014

Fatih GÖKHAN

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036019

Gülseren Burcu KIRMIZIKAN

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036003

Melih Tayyip KAYA

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161036009

SEDA NUR ÖZTÜRK

Radyo ve Televizyon Programcılığı

ZEMİN KAT, Z-10-D

161037007

MUSTAFA VURAL

Radyo ve Televizyon Programcılığı (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-10-D

161037003

SELEN ORUÇ

Radyo ve Televizyon Programcılığı (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008016

BERNA KOCAGÖZ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008011

ÇAĞLA ATEŞÇELİK

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008001

ÇİĞDEM SARIGÖL

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008002

EMRULLAH ÖZCAN

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008005

GİZEM YAŞAR

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008023

HÜSEYİN EKMEKÇİ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008017

İSMAİL KILIÇ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008026

KADER KURTULUŞ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008024

RAMAZAN PAÇACI

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161008008

TUĞÇE DEMİRCİ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-10-D

161009001

ASİYE DEMİR

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161009010

ERKAN ALKAN

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161009003

ESRA DEMİR

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161009011

MUSTAFA TAMZARALI

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161009006

ZOZAN YAĞIZ

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038048

ALİ ÇAKIR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038026

ALPEREN DEMİR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038006

ATAKAN ÇELİKTAŞ

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038038

DENİZ MURAT KAYAPINAR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038028

EMRE DAVUT VURAL

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038021

FATİH ÇAKIR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038041

FATİH ŞİŞMAN

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038005

GÖKMEN MECUK

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038014

İPEK ZENGİN

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038047

MERT DOLAPÇIOĞLU

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038044

MERT KARAKAŞ

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038004

MERTCAN FINDIKLAR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038029

MUHAMMET BADUR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038001

MUHAMMET HÜDAİ BOZDAĞ

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038002

MUSTAFA YAŞAR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038011

ÖKKEŞ CAN ÖZKAN

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038015

SAMET KARAKUŞ

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038046

SELİN AŞCI

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038009

SEZER BATIR

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038027

SİNAN ERDOĞDU

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038034

YUNUS EMRE CANBAZ

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161038025

ZEHRA KALKAN

Spor Yönetimi

ZEMİN KAT, Z-11-D

161039020

ARZU DOĞAN

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161039019

AYKUT ERDOĞDU

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161039016

CEM İSPİR

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-11-D

161039003

MUHARREM YILDIRIM

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-18-D

161039023

MUSA ŞENGÜL

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-18-D

161039010

RIZA MERT ÖZDEMİR

Spor Yönetimi (İÖ)

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010007

ABDÜLAZİZ GARİP

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010016

ALARA AKARSU

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010002

BURHAN CAN KILIÇ

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010003

FERHAT UZUN

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010017

İBRAHİM HALİL ŞEREKİOĞLU

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010005

MUHAMMED YENER

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010022

NURİYE YAĞMUR AKYILDIZ

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

161010015

YEŞİM BOSTANCI

Turizm ve Otel İşletmeciliği

ZEMİN KAT, Z-18-D

GEÇEN SENE İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK OKUMUŞ OLUP SINAVA GİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLER

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D

ZEMİN KAT, Z-18-D