Fotoğraf Özgeçmiş Ünvanı Adı Soyadı Program Adı

-

Prof.Dr. Aynur AYDIN
Özgeçmiş Yrd.Doç.Dr. A. Ergin GÜMÜŞ Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

-

Yrd.Doç.Dr. Şenay YILDIRIM Yaşlı Bakımı Programı

-

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sedat BEKİROĞLU Mimari Restorasyon Programı

-

Yrd.Doç.Dr. Y. Özhan TÜRKER Adalet Programı

-

Öğr.Gör. İzzet OTRU Adalet Programı

-

Öğr.Gör. Özlem CİĞERİM Adalet Programı

-

Öğr. Gör. Ayhan KIZILÖZ (*) Adalet Programı

-

Doç.Dr. Cihan ERDÖNMEZ Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı

-

Öğr.Gör.Dr. Mine AK Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı

-

Öğr.Gör. Elif KAYA Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı

-

Öğr. Gör. Dr. Beyrul CANBAZ (*) Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı
Özgeçmiş Yrd.Doç.Dr. Selin SARILI Bankacılık ve Sigortacılık Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Sibel KAHRAMAN AK Bankacılık ve Sigortacılık Programı

-

Öğr.Gör. Erim SAKA Bankacılık ve Sigortacılık Programı

-

Öğr.Gör. Gökçe GÜLEN Çocuk Gelişimi Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Dilek ALTUNBAYRAK Çocuk Gelişimi Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Nihan AKÇA Çocuk Gelişimi Programı

-

Öğr. Gör. Silva DEMİRCİ (*) Çocuk Gelişimi Programı

-

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin Uğur BİLGİÇ Diş Protez Teknolojisi

-

Öğr. Gör. Dr. Ayşe ÖZ Diş Protez Teknolojisi

-

Öğr. Gör. Dr. Nazlı Zeynep AKTAŞ Diş Protez Teknolojisi

-

Öğr. Gör. Ayşegül DERELİ (*) Diş Protez Teknolojisi

-

Öğr.Gör. Ezgi ÖZMEN Dış Ticaret Programı

-

Öğr.Gör. İbrahim AVCI Dış Ticaret Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Merve AYYILDIZ Dış Ticaret Programı

-

Öğr. Gör. Kübra KAHVECİOĞLU (*) Dış Ticaret Programı

-

Öğr. Gör. Onur ÇAKIR (*) Dış Ticaret Programı

-

Öğr.Gör. Emine ŞİRİN Fizyoterapi Programı

-

Öğr.Gör.Dr. Melih BOYACIOĞLU Fizyoterapi Programı

-

Öğr.Gör.Dr. Mehmet Sururi ÖZKILIÇ Fizyoterapi Programı

-

Öğr. Gör. Muharrem OSKAY (*) Fizyoterapi Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Gökçin ÇUBUKÇU Grafik Tasarımı Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Göknur SÖZÜNERİ Grafik Tasarımı Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Eda CERİT Grafik Tasarımı Programı

-

Okutman Burak ALKAN Grafik Tasarımı Programı

-

Öğr.Gör. Özen İNAM İlk ve Acil Yardım Programı

-

Öğr.Gör. Sema KOÇ TÜTÜNCÜ İlk ve Acil Yardım Programı

-

Uzm. Öğr. Gör. Erdoğan ÖZYALÇIN İlk ve Acil Yardım Programı

-

Okutman Nesibe YAZGAN USLU İlk ve Acil Yardım Programı

-

Öğr. Gör. Gökhan AKSAN (*) İlk ve Acil Yardım Programı

-

Öğr. Gör. Şefika KESKİN (*) İlk ve Acil Yardım Programı

-

Öğr. Gör. Mert ÇETİN (*) İlk ve Acil Yardım Programı

-

Öğr. Gör. Sanem SOYLU YILMAZ Mimari Restorasyon Programı

-

Öğr. Gör. Buket GİRESUN Mimari Restorasyon Programı

-

Öğr. Gör. Hamza AKSOY (*) Mimari Restorasyon Programı

-

Öğr. Gör. Güneş ERDİM (*) Mimari Restorasyon Programı

-

Öğr.Gör. Aslıhan Esra ÇAKIROĞLU Moda Tasarımı Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Aslı AYGÜN OCAK Moda Tasarımı Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Cantürk ÖZ Moda Tasarımı Programı

-

Öğr. Gör. Melike MENDİ (*) Moda Tasarımı Programı

-

Öğr. Gör. Ahmet TÜRKER (*) Moda Tasarımı Programı

-

Öğr. Gör. Seher AKDENİZ ŞAHİN (*) Moda Tasarımı Programı

-

Öğr.Gör. Arda KEBAPÇI Radyoterapi Programı

-

Öğr.Gör. Pınar Sevda MEHEL TUTUK Radyoterapi Programı

-

Öğr.Gör. Gülay YILDIRIM Radyoterapi Programı

-

Öğr. Gör. İ. Faruk DURMUŞ (*) Radyoterapi Programı

-

Öğr. Gör. Leyla SÜNCAK (*) Radyoterapi Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör.Dr. Evin DOĞAN Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı

-

Öğr.Gör. Elif MİRAL OKTAY Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı

-

Öğr.Gör. Tülay ÖZÜBEK Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı

-

Öğr. Gör. Can KIZILÖZ Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı

-

Yrd. Doç. Dr. Ali Murat KIRIK (*) Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı

-

Öğr.Gör. Yeliz İŞTAR Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı

-

Öğr.Gör. Fatma DİKÇAL Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı

-

Öğr. Gör. Leyla BEKTAŞ ATA Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı

-

Öğr. Gör. Pınar ŞANLI (*) Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı

-

Öğr. Gör. Alev ÜNAL (*) Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Erdem GÖL Sağlık Yönetimi Programı

-

Öğr.Gör. Derya GÜNDÜZ HOŞGÖR Sağlık Yönetimi Programı

-

Öğr.Gör. Pınar Sena SAVUR Sağlık Yönetimi Programı

-

Öğr.Gör. Savaş ÇAKMAKCI Spor Yönetimi Programı

-

Öğr.Gör. Burcu SANİN Spor Yönetimi Programı

-

Öğr.Gör. Öznur AYIK BECİT Spor Yönetimi Programı

-

Öğr. Gör. Uzm. Nirva Sera KAYACAN Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

-

Öğr.Gör. Aşkın Ulaş KABA Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

-

Okutman Fatih YILDIZ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

-

Öğr. Gör. Elif GÜNGÖR (*) Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Arif Emre ERDEN Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Evren GÜMÜŞ Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

-

Öğr. Gör. Eda Aşık ERDEN (*) Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

-

Öğr.Gör. Tuba KILIÇKAYA Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Programı

-

Öğr.Gör. Zoe Anne MARLOWE Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Programı

-

Öğr.Gör. Rabia ERDOĞAN Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Programı

-

Öğr.Gör. Volkan NOM Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Leyla Anıl GÖL Yaşlı Bakımı Programı

-

Öğr. Gör. Gülay NEPHAN ÖZBEK Yaşlı Bakımı Programı
Özgeçmiş Öğr.Gör. Dr. Esin BENHÜR AKTÜRK Yerel Yönetimler Programı

(*) işaretli olan Öğretim Elemanları ders saati ücretli olarak çalışmaktadır.